ترند طراحی

راهنمای خرید قفسه فروشگاه

راهنمای خرید قفسه آقای قفسه

راهنمای خرید قفسه فروشگاه

راهنمای خرید قفسه فروشگاه، قفسه سوپری :این نوع قفسه بندی مناسب سوپر مارکت های محلی با فضای کوچک یا متوسط می باشد، معمولا در این نوع قفسه بندی صفحه ها از ورق روغنی با ضخامت 7دهم میلیمتر تولید شده و با رنگ سفید الکترو استاتیک پوشش داده می شوند، لچکی(زاویه) از ورق روغنی با ضخامت یک نیم یا دو میلیمتر تولید شده و با رنگ قرمز الکترو استاتیک پوشش داده می شوند و پایه های این نوع قفسه بندی از ورق روغنی با ضخامت یک ونیم یا دومیلیمتر تولید شده و با رنگ استاتیک پوشش داده می شوند.در تصویر پایین صفحه های سوپری(قفسه) با ابعاد برای شما مشخص شده است.
راهنمای خرید قفسه فروشگاه، قفسه بندی دیوار سنتی ترین روش و گزینه برای نمایش انبوه کالا می باشد. با استفاده از این نوع قفسه بندی شما نیازی به آویز کردن یک قفسه تنها روی دیوار ندارید اما می توان از چندین قفسه استفاده کرد و این باعث می شود فضای ذخیره سازی بیش از حد کافی به ویژه در مورد اشیاء سنگین و بزرگ فراهم شود. این قفسه ها فقط جلوه ای زیبا و دلپذیر را نمی بخشند بلکه از مقاومت و دوام بالایی نیز برخوردار هستند. اگر می خواهید در فضای خود صرفه جویی کنید ، قفسه دیوارکوب بهترین گزینه است.
قفسه وسط ایست همچنین به عنوان قفسه تبلیغاتی معروف است این قفسه وسط فروشگاه را پوشش می دهد . این قفسه بندی برای مغازه هایی که تصمیم دارند اجناس خود را بصورت سازمان یافته نمایش دهند و در جایی که مشتریان انتظار دارند کالای فروش یا محصولات فصلی یا محصولات ترخیص کالا را نشان دهند ، بسیار مناسب است. نکته ای که باعث می شود .

قفسه دیوار کوب آقای قفسه
قفسه سوپرمارکت دیوار کوب

قفسه خود ایست
راهنمای خرید قفسه فروشگاه، مواقعی که نمی توان قفسه را روی دیوار نصب کرد از پایه قفسه خود ایست استفاده می شود .این نوع پایه بصورت حرف ال (L) ساخته می شود و می توان با استفاده از لچکی قفسه ها را روی آن قرار داد.این نوع قفسه معمولا پشت شیشه کارایی زیادی دارد.
در قسمت پایین هر پایه قفسه یک زوار بطول 40 سانتیمتر یا 50 سانتیمتر قرار گرفته است، این زوار ها مربوط به طبقه اول قفسه شما می باشد که به اجبار باید از قفسه هایی با عرض 40 یا 50 سانتیمتر استفاده شود و ولی انتخاب سایز باقی قفسه ها با شماست. 

قفسه های خود ایست از لحاظ ارتفاع در دو سایز 1.5 متری و 2متری ساخته می شود .

قفسه خود ایست آقای قفسه
پایه قفسه خود ایست

پایه قفسه وسط ایست

در مواقعی که قصد استفاده از فضای وسط فروشگاه را داریم از پایه قفسه وسط ایست استفاده می کنیم.

این نوع پایه قفسه به صورت حرف تی (T) برعکس ساخته می شود و با استفاده از لچکی می توان از هر دو سوی پایه استفاده کرد و قفسه های را نصب کرد.

در قسمت پایین هر پایه قفسه دو زوار بطول 40 سانتیمتر یا 50 سانتیمتر قرار گرفته است، این زوار ها مربوط به طبقه اول قفسه شما می باشند که به اجبار باید از قفسه هایی با عرض 40 یا 50 سانتیمتر استفاده شود ولی انتخاب سایز باقی قفسه ها با شماست. 

قفسه های وسط ایست از لحاظ ارتفاع در دو سایز 1.5 متری و 2متری ساخته می شوند .

نصب قفسه
پایه قفسه وسط ایست یا دو طرفه

چگونه از قفسه استفاده کنم
شاید استفاده از قفسه برای هر فردی کاری روزمره باشد اما استفاده صحیح،چینش و نگهداری قفسه را برای شما تبدیل به یک سرمایه جاودانی خواهد کرد.
 طبقه های فلزی یا قفسه های فلزی استاندارد تا وقتی که بصورت استاندارد و طبق دستورالعمل برچسب نصب شد روی قفسه استفاده شود هیچگونه تاریخ انقضایی ندارد بنابراین نگران هزینه ای که در قبال خرید قفسه می کنید نباشید چرا که این یک پرورش سرمایه است.

به این نکته توجه کنید که قفسه های سوپرمارکت و فروشگاه همگی بطور یکسان وزن را تحمل نمی کنند پس بهتر است وزن کالایی که قرار است روی قفسه بگذارید را محاسبه کنید و از استاندارد خارج نشوید و یه یاد داشته باشید شاید در یک دو روز اول قفسه حجم اضافی بار را تحمل کند اما به مرور زمان زیر فشار وزن کالا خم می شود و ممکن است حادثه خطرناکی در فروشگاه یا سوپرمارکت شما رخ دهد.
درصورتی که از قفسه های دیوار کوب استفاده می کنید حتما برای بستن تمامی پیچ ها از واشری آهنی استفاده کنید.
سعی کنید ضخامت پایه را دو میلیمترانتخاب کنید صفحه های فروشگاه یا قفسه های فروشگاه را از ورق با ضخامت هفت دهم میلیمتر انتخاب کنید این ضخامت استاندارد برای تولید قفسه های فروشگاهی و سوپر مارکتی است ،ضخامت لچکی را سعی کنید در هر ابعادی دو میلیمتر انتخاب کنید تا تحمل قفسه های شما به هفتاد تا هشتاد کیلوگرم در هر طبقه یا قفسه باشد و خیال شما از استقامت قفسه های نصب شده آسوده باشد.

منبع: وب سایت رسیس راد ایران

صفحه فروشگاهی
صفحه فروشگاهی
صفحه فروشگاهی

صفحه سوپری
قفسه 70×50
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):2.457

صفحه سوپری
قفسه 70×40
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):2.047

صفحه سوپری
قفسه 70×30
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):1.638

صفحه فروشگاهی
صفحه فروشگاهی
صفحه فروشگاهی

صفحه سوپری
قفسه 80×50
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):3.779

صفحه سوپری
قفسه 80×40
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):2.320

صفحه سوپری
قفسه 80×30
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):1.856

صفحه فروشگاهی
صفحه فروشگاهی
صفحه فروشگاهی

صفحه سوپری
قفسه 95×50
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):3.276

صفحه سوپری
قفسه 95×40
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):2.730

صفحه سوپری
قفسه 95×30
ضخامت:0/7
وزن تقریبی(کیلوگرم):2.184

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *