استراتیژیک های فروش

تمامی فروشگاه های موفق چه در عمده فروشی یا خرده فروشی همگی از یک الگو و راهبرد استفاده کرده اند.

استراتیژیک فروش این روز ها دیگر دایر کردن یک فروشگاه یا چندین فروشگاه زنجیره ای در یک مکان پر رفت و آمد نیست.

در فروشگاه آنلاین آقای قفسه ایران در کنار خرید محصولات با الگو های جدید فروش و چیدمان نورپردازی و تبلیغات هدفمند آشنا شوید.

آقای قفسه ایران

آقای قفسه یک بستر ایمن و مطمئن فروش مستفیم محصولات چندین کارخانه در اینترنت می باشد.

آقای قفسه ایران از سال 1398 با دامین mrshelf.ir تاسیس و اقدام به فروش آفلاین و بصورت تلفنی آغاز به کارکرد.

در اوایل سال 1400 تیم طراحی و تاسیس وب سایت با فراهم کردن زیر ساخت های مورد نیاز و کسب مجوز تصمیم و اقدام به باز طراحی وب سایت گرفت.در شهریور 1401 طراحی فروشگاه آنلاین به پایان رسید،

هم اکنون نسخه آزمایشی وب سایت آقای قفسه در دسترس و آنلاین می باشد و در کنار خدمات دهی روز به روز بر کیفیت مطالب و محتوای وب سایت کوشش می شود.
همچنین از تمامی مخاطبان، همکاران و مشتریان گرامی درخواست داریم که در صورت مشاهده مشکلات یا پیشنهادات و انتقادات از طریق ایمیل بخش مدیریت با ما در تماس باشند.

فرآیند تامین کالا در آقای قفسه

همه تامین کنندگان در فروشگاه آنلاین آقای قفسه بصورت مستقیم تولید کننده بوده و تمامی محولات در فروشگاه آقای قفسه دارای شناسنامه می باشند. برند های مطرحی که نه تنها در ایران مشغول به تولید هستند بلکه گوی رقابت را از تولید کننده گان ترکیه ای نیز ربوده اند و تمام بازار کشور های همسایه در سلطه تولید کنندگان ایرانیست.

بنابراین اطمینان خاطر داشته باشید که محصولاتی با کیفیت و بروز را می توانید از آقای قفسه خرید کنید.

تولید کنندگان و همکاری با آقای قفسه

از تمامی همکاران عزیز تولیدکنندگان بزرگ و کوچک دعوت می کنیم در صورت تمایل به فروش محصولات خود از طریق شبکه فروش فروشگاه آنلاین آقای قفسه می توانند از طریق ایمیل و یا شماره تماس پشتیبانی فروش اقدام کنند.