نردبان 6 متری مخابراتی کشویی پله گرد آلومینیومی (فولاد پله باختر)

شناسه محصول: Rm124

4,980,000 تومان

73 در انبار

11 نفر در حال مشاهده این محصول هستند.

ارسال محصولات
1 الی 3 روز کاری

تضمین
اصالت و کیفیت کالا

پشتیبانی آنلاین

گارانتی تعویض

مشخصات نردبان
  • نردبان مخابراتی کشویی
  • ارتفاع(متر): 6
  • تعداد پله: 24
  • نوع جنس:آلومینیوم
  • استقامت(کیلوگرم): 120کیلوگرم
  • 9 ماه گارانتی تعویض

در باره محصول

نردبان 6 متری مخابراتی یا کشویی تولید شده از مرغوب ترین نوع آلومینیوم با آلیاژ 6063، نردبان 6 متری دارای پله های گرد آج دار می باشد و به راحتی می توانید در خارج از خانه از این نردبان استفاده کنید.

تمامی اتصالات در نردبان 6 متری بصورت پرچ یا پر شده می باشد و همین امر باعث بالا رفتن استقامت نردبان می شود.

این نردبان از بهترین نوع پروفیل آلومینیوم ساخته شده و اتقامت بار 120 کیلوگرم را دار می باشد.

نردبان 6 متری مخابراتی یا کشویی یکی از انواع نردبان می باشد که از جنس آلومینیوم ساخته می شود وکاربرد نیمه صنعتی دارد.این نردبان بصورت کشویی عمودی و هشتی دو طرفه استفاده می شود.

پله های نردبان کشویی معمولا بصورت گرد ساخته می شوند البته امروزه نردبان های کشویی با پله های مکعب و نیم گرد نیز ساخته می شوند که در بالا بردن استقامت نردبان تاثیر زیادی دارند.

تا زمانی که ما تکنیک های نگهداری مناسب و مراقبت از نردبان را به شما آموزش میدهیم به خاطر داشته باشید که تاریخ انقضایی برای نردبان وجود ندارد و عمر نردبان شما می تواند بسیار طولانی باشد.
خبر خوب این است که نردبان ها فوق العاده مفید هستند. اکثر خانواده ها یکی دارند. انجام بسیاری از کارها و وظایف در خانه نیاز به یک نردبان دارند.
حتما برایتان پیش آمده برای عوض کردن یک لامپ به جای آوردن نردبان از انباری از صندلی نهارخوری استفاده کرده باشید.

اما باید این را گوشزد کنیم که صدمات ناشی در اثر استفاده از نردبان بسیار کمتر از این کار است و نردبان امنیت بیشتری دارد.
این مورد به عنوان مثال بیان شد. استفاده های بسیاری زیادی برای نردبان هست که در ادامه به آن می پردازیم.
ناگفته نماند آسیب های ناشی از استفاده نادرست از نردبان و استفاده از نردبان های غیر استاندارد هم کم نیستند. بنابراین در هنگام خرید باید مطمئن شوید نردبانی که در حال خرید آن هستید ایمن باشد.
نردبان های خانگی معمولا دارای برچسبی هستند که نشان میدهد چه مقدار وزن را میتواند تحمل کند. از آنجا که سخت می شود پیش بینی کرد که چه کسی و با چه مقدار وزن قرار است از نردبان استفاده کند استاندارد وزن را در حدود 120 الی 150 کیلوگرم در نظر بگیرید.

فکر می کنیم حاشیه ایمنی اضافی ارزش هزینه بیشتر در قبال حفظ سلامتی دارد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که مطابق با نیاز و همچنین شغل خود نردبان مناسب و استاندارد را انتخاب کنید.
نکات ایمنی: طبق آمار آسیب های نردبان بیشتر به دلیل انتخاب نادرست و عدم استفاده صحیح از آن می باشد. اما طراحی و ساخت اجناس بنجل نیز بر شدت این امر افزوده است.
نردبان ها در دو نوع خانگی و صنعتی تولید می شوند.تفاوت بین نردبان های خانگی و صنعتی در میزان استقامت، نوع پله، میزان ارتفاع و وزن آنها می باشد.
برای انتخاب نردبان اول نوع کاربری و متراژ ان را مشخص کنید.برای مثال در خانه های آپارتمانی ارتفاع سقف 3 متر می باشد بنابراین یک نردبان 3پله با ارتفاع 75 سانتیمتر می تواند کارایی لازم را داشته باشد البته نردبان 4پله با ارتفاع 1.20 هم مناسب است .
در هنگام خرید نردبان 6 متری به نوع پله ها دقت کنید.

در نردبان های خانگی پله ها پهن و عریض هستند به طوری که کف دوپا به راحتی بر روی پله ها قرار بگیرد اما در نردبان های صنعتی ممکن است از پله های گرد استفاده شود این نوع نردبان ها مناسب استفاده در منزل نیستند چرا که مدت زمان کمی می توانید روی پله های گرد آن بایستید و برای استفاده راحت از این نردبان ها باید از کفش استفاده کنید.
نردبان ها در متریال های مختلف ساخته می شوند مثل آهن، استیل و آلومینیوم که هر کدام از لحاظ استقامت وزن و قیمت با هم تفاوت دارند.

نردبان از تعداد متفاوتی از پله ها یا پله ها بین دو قطب عمودی تشکیل شده است. از نردبان برای دسترسی به مکانهای مرتفع به روش ایمن استفاده می شود.
نردبان خانگی یک طرفه را برای استفاده در آشپزخانه بسیار مناسب است دراین نوع نردبان از یک طرف برای بالا رفتن استفاده می شود ، در حالی که طرف دیگر فقط برای پشتیبانی در نظر گرفته شده است. در مقابل ، نردبان دو قلو صنعتی برای استفاده از هر دو طرف طراحی شده است.